GRAMMAR EXPERT

130,00 

GRAMMAR EXPERT

SKU 12-01 Category

Açıklama

Grammar Expert kitabımızda, bütün soru tiplerinde kilit noktada olan dil bilgisi konuları, YDT’ye dönük grammar tip, hatırlatma ve notlarla desteklenerek, her seviyeden adayın rahatlıkla kavrayabileceği bir şekilde detaylandırılarak ve çok sayıda örnek verilerek açıklanmıştır. Kitabımız bol miktarda, nitelikli, güncel ve sınav mantığına uygun stratejiler, alıştırmalar ve testler içermektedir.

Grammar Expert kitabı, içerik olarak adayların hem anlam bilgisi hem de soru çözüm kabiliyetlerini geliştirmek açısından en iyi sonuca ulaşmalarını amaçlayarak yazılmıştır.

Grammar Expert kitabımızda toplam 12 dil bilgisi konusuna yer verilmiştir. Bu konular, sırasıyla Pronouns, Tenses, Modals, Passive & Causative, Conditional Clauses, Gerunds & Infinitives, Noun Clauses & Reported Speech, Adjectives & Adverbs, Adjective (Relative) Clauses, Conjunctions & Transitions, Determiners & Quantifiers ve Prepositions şeklindedir. Her konu için çok sayıda alıştırma ve konu sonlarında her biri yirmi beşer sorudan oluşan dört test bulunmaktadır. Kitabın sonunda, genel tekrar amaçlı tüm konuları kapsayan her biri yirmi beşer sorudan oluşan dört adet Grammar Revision test vardır.

Ek bilgi

Boyutlar 27.5 × 19.5 × 2.2 cm