KURUMSAL / KURUM

DPELS

Deniz Pınar YKS-DİL Sınav Hazırlık Merkezi ve Deniz Pınar Yayıncılık, sınava hazırlık sürecinde kapsamlı bir çalışma yapmak isteyen adayları yüzde yüz başarı hedefine uygun yöntemlerle hazırlamak amacıyla Deniz Pınar tarafından kurulmuştur. Kurumumuz YKS-DİL hazırlık sürecinde büyük önem taşıyan üç ana prensibin uygulanmasını ve devamlılığını amaçlar. Bunlar; istikrarlı ve disiplinli bir sistem, sınava dönük nitelikli yayın kullanımı ve YKS-DİL alanında tecrübeli, soru çözüm tekniklerine hâkim öğretmenlerle çalışmaktır.

 

İstikrarlı ve Disiplinli Sistem

Kurumumuzda her bir öğrencimiz yakından takip edilir. Eksiği olan öğrencilerimiz, tüm ders ve konulardan ihtiyacı ölçüsünde özel ders alabilir. Deneme sınavlarında yeterli başarıyı gösteremeyen öğrencilerimiz için ek ders takviyesi yapılır. Yüzde yüz kitlesel başarı amacımız doğrultusunda ve öğrencilerimizin motivasyonlarını artırmak için kurumumuzda sık sık çalışma kampları düzenlenir. Bire bir dersler ve kamplar sene boyunca devam ettirilir.

 

Sınava Dönük Nitelikli Yayın Kullanımı

YKS-DİL hazırlık sürecinde doğru yayın kullanımı, en az çalışma sistemi kadar önemlidir. YKS-DİL yayınlarımız YDT’de sıklıkla test edilmiş klişeleşmiş yapıların yanı sıra gelecek sınavlarda çıkması muhtemel güncel, özgün ve sınava dönük konu çalışmaları, alıştırmalar ve sorular içermektedir.

 

YKS-DİL Alanında Tecrübeli, Soru Çözüm Tekniklerine Hakim Öğretmenler

Hayatımızı şekillendirmekte önemli bir rolü olan YKS-DİL’e hazırlanırken bilgiye ulaşmakta belki de en etkin rehber olan öğretmenlerimizin tamamı, YKS-DİL alanında tecrübeli yazar öğretmenlerdir. Sınav hazırlık sürecinde bilginin yanı sıra soru çözüm stratejilerinin de önemi anlaşılmıştır. Gerek TYT gerekse YDT öğretmenlerimizin tamamı hem akademik bilgi hem de soru çözüm teknikleri açısından yetkin eğitimcilerdir.